• Internet
  • Sitemap XML
Potřebujet pomoc? Napiště nám e-mail nebo volejte 605 939 413
Splohlivépřipojení100Mb.cz

Pár slov o nás

Naše společnost DuoNetworks s.r.o. vznikla jako reakce na přístup a neférové podmínky velkých poskytovatelů. Jsme mladá a rozvíjející se firma, v jejichž řadách působí zkušení odborníci s mnohaletou praxí v oboru. Právě díky zkušenostem můžeme zajistit výhodné služby a postarat se, aby pro vás byly dostupné celý rok bez omezení. Nesoustředíme se na kvantitu, ale na kvalitu, zákazníci jsou pro nás na prvním místě, a proto můžete očekávat prvotřídní servis a ochotný přístup všech našich pracovníků.

Proč my

Jsme seriózními poskytovateli, kteří uvádí reálnou rychlost, kterou jsme schopni dodržet. U nás nevnucujeme nesmyslné závazky a nikdy nezvyšujeme domluvené ceny. Naše služby jsme rozdělili do tarifů, abyste si vybrali ten, který využijete nejlépe. Naši technici a operátoři jsou neustále k dispozici a budou se vám věnovat vždy, když je budete potřebovat. S námi nemusíte mít strach z nečekaných výpadků ani ze změn či čehokoliv jiného. Rádi vás přesvědčíme o tom, že féroví poskytovatelé internetu skutečně existují a uděláme vše proto, abyste u nás byli spokojení.

Stabilní internet máte na dosah ruky.

Reference

František, Ostrava
Byt

Vybrat si vasi spolecnost bylo pro me celkem jednoduche a to i presto, ze jsem nevedel o vasi spolecnosti zadne informace. Chvilku jsem googlil a na forech jsem nasel same dobre zkusenosti. Takze Jsem neváhal a objednal.

Monika, Plzeň
Domácnost

Předem bych Vám chtěl vřele poděkovat za skvělé internetové připojení do naší domácnosti. Závěrem vám chci sdělit, že už jsem Vás doporučila i naší sousedce. Pevně věřím, že internet bude spolehlivý i v dalším období a nezklamete nás. Syn hraje hry a nespustí od monitoru oči. :)